Накопичувальне, пенсійне страхування Життя

ЩО ТАКЕ НАКОПИЧУВАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ?

Це довгострокові договори (дорослі та дитячі), мета яких формування капіталу. Також страхування Життя страхувальника або застрахованого.

Термін дії поліса від 10 років до досягнення 75 років у дорослих та до 27 років за дитячими програмами.

Кожен поліс унікальний. Тарифи у кожного клієнта різні, залежно від віку, статі, професії та стану здоров’я клієнта на момент оформлення заявки на страхування.

Договір страхування Життя складається з двох частин, накопичувальної та ризикової (страхування Життя – “ризик смерть з будь-якої причини” та здоров’я страхувальника та/або застрахованого).

У накопичувальній програмі “зашитий” ризик “смерть з будь-якої причини”. Це унікальний ризик, який можна купити лише у Life страхової компанії. У разі смерті застрахованого гроші отримують його вигодонабувачі – близькі родичі.

За якими формулами можна розрахувати поліс страхування Життя?

Існує кілька формул за якими страховики можуть озвучити страхову суму та/або річний страховий платіж за довгостроковим накопичувальним полісом.

Перша, найпоширеніша у світі, коли страховий платіж еквівалентний 10% річного, чистого доходу страхувальника.

Друга формула розраховується із суми річного, трьох літнього, п’яти-річного або 10-річного сімейного бюджету. Це основні, базові витрати, які дозволять сім’ї почуватися комфортно у разі втрати годувальника. Та сума, яка потрібна сім’ї годувальника, і буде страховою сумою в полісі страхування Життя.

Або, страхова сума в полісі страхування життя дорівнює сумі заборгованості кредитора перед різними фінансовими інститутами.

Співвідношення між накопиченнями та ризиками може бути різним: 70/30, 30/70, 50/50, 60/40, 40/60. Але, в ризиковій частині не менше 30% від загального платежу, а в накопичувальній частині не менше 2500 грн.

У своєму 28-хвилинному відео я докладно розповім тобі про три рівні пенсійної системи. Про перспективи 30, 40 та 50-річних українців. Хто має пенсію із солідарної системи (Пенсійний Фонд України), а хто не має? У якому віці можна вийти на пенсію в Україні та який для цього потрібно мати стаж? Що робити, якщо страхового стажу не вистачає? Які є альтернативні інструменти для формування персональної пенсії? Це зовсім не нудно, а дуже цікаво, тому що стосується кожного з нас і у кожного своя, унікальна історія формування майбутньої пенсії. Якою вона буде? Залежить від того, що ти для цього робиш сьогодні! Так, не дивуйся, чи твоя майбутня пенсія не залежить від твого роботодавця чи від держави. Виключно від тебе, а моя пенсія залежить тільки від мене.

Як можна сформувати для себе персональну пенсію в ПрАТ “МетЛайф”?

У своєму 26-хвилинному відео, на реальному прикладі я демонструю,

У ПрАТ МетЛайф є чотири інструменти, які дозволяють зберегти реальну вартість ваших грошей протягом усього терміну дії поліса.

ДІД (додатковий інвестиційний дохід)

СФІ (спеціальний фонд індексації)

Індивідуальна індексація та податкова знижка.

Подробиці у відео:


Як можна сформувати в Україні приватну пенсію? У своїх відео я докладно розповідаю про це.

Накопичувальна, пенсійна програма для жінки 35 років, та для чоловіка 35 років.

Якщо тобі цікаво дізнатися, як можна сформувати персональну пенсію в Україні, зателефонуй мені. Або напиши в будь-якому месенджері чи залиш заявку на електронну пошту. Я зроблю унікальну пропозицію, враховуючи твій запит.

Світлана Куніцина 068 01 33 448 Viber, Telegram, WhatsApp e-mail: Svitlana.Kunitsyna@metlife-agy.com.ua